جت اسپیناس
جت اسپیناس ، طراحی سایت های خاص و جذاب
طراحی سایت , طراحی وب سایت

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت در عرصه آموزشی بسیار مؤثر و مفید می باشد، می توان گفت که یکی از ملزومات این حوزه داشتن یک وب سایت حرفه ای است. به این دلیل که اکثر افرادی که به دنبال فراگیری رشته های گوناگون هستند، یکی از راه هایی که برای آن انتخاب می کنند، جستجو در بین وب سایت های مختلف است.

یک وب سایت آموزشی می تواند راجع به هر موضوع علمی باشد. که یک شخص خاص یا یک تیم از افرادی که در یک یا چند حوزه مهارت و دانش دارند، می توانند یک وب سایت آموزشی را راه اندازی کنند.

طراحی سایت آموزشی باید به صورت حرفه ای انجام گیرد به این دلیل که کاربران از این گونه وب سایت ها انتظار دارند که بدون عیب و نقص بوده و یک وب سایت جامع و شامل باشد.

امکانات طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت

این وب سایت ها حتما باید توضیحات کاملی درباره فرد یا اعضای تیم در صفحه «درباره ما» درج کنند. به این دلیل که کاربران بتوانند با تیم آموزشی بهتر آشنا شوند.

بخش دیگری که وجود آن در وب سایت های آموزشی الزامی است، بخش مربوط به قرار دادن فایل های آموزشی یا ویدئوها می باشد. البته برخی وب سایت ها آموزش ها را در قالب مقالات به کاربران ارائه می دهند.

این وب سایت ها باید دارای سرعت بسیار بالایی باشند، به این دلیل که کاربر تمایل دارد آموزش ها را با سرعت زیادی دریافت نماید. اهمیت سرعت وب سایت در مواردی که ویدئو به صورت آنلاین پخش می شود، دو چندان است.

همچنین امنیت وب سایت نیز باید مورد توجه قرار بگیرد، زیرا در صورتی که وب سایت هک شود، امکان سوءاستفاده از فایل های آموزشی وجود دارد.

سئوی طراحی وب سایت های آموزشی نیز باید بهینه باشد تا کاربران راحت تر بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.

آموزش قرار دادن فایل PDF در وردپرس آموزش وردپرس آموزش پاک کردن کش در وردپرس آپلود فایل pdf در وردپرس اضافه کردن تصویر پس زمینه وردپرس المان های ویژوال کامپوزر ایجاد فرم تماس در وردپرس ایجاد کادر در وردپرس خدمات طراحی سایت ساخت سایت طراحی سایت طراحی سایت در تهران طراحی سایت شرکتی طراحی سایت فروشگاهی عکس پس زمینه سایت فرم تماس حرفه ای وردپرس قرار دادن عکس در پس زمینه سایت مشکل کش در وردپرس معرفی visual composer نحوه اضافه کردن حاشیه تصویر در وردپرس نحوه ساخت فرم تماس نحوه قرار دادن فایل pdf در سایت نحوه پاک کردن کش سایت در وردپرس نسخه پرمیوم ویژوال کامپوزر نمایش pdf در سایت نمایش فایل های pdf در وردپرس پوشه cache در وردپرس پوشه کش وردپرس کادربندی در وردپرس گذاشتن بک گراند در وردپرس

ساعت کاری

  • شنبه تا پنجشنبه : از ساعت 8:30 الی ۱۷ (پشتیبانی آنلاین و انجام سفارشات)

پست الکترونیک

شماره تماس

  • 021-88897120
    ساعات پاسخ گویی شنبه تا پنجشنبه 8:30 الی 17