مشاوره رایگان : 88897120-021
جت اسپیناس
جت اسپیناس ، طراحی سایت های خاص و جذاب
طراحی سایت , طراحی وب سایت

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت

طراحی سایت ارزان

تعداد زیادی از افراد هستند که بیشتر از هر چیز دیگری به دنبال ارزانی هستند. ارزانی در اجناس، خدمات و یا حتی طراحی سایت! این دسته از افراد باید بدانند که هیچ گرانی بی علت نیست. برخی از افراد یا شرکت های طراحی سایت، با مبالغ بسیار اندک در حدود ۱۰۰ هزار تومان، یک وب سایت را به مشتری تحویل می دهند.

وب سایتی که با این میزان هزینه طراحی شود، به احتمال بسیار زیاد دارای مشکلات عدیده ای می باشد. مشکلاتی مانند سرعت بارگذاری پائین وب سایت، خطاهایی در باز کردن برخی صفحات وب سایت، مشکلات امنیتی و احتمال هک شدن سایت و ایرادات دیگری که ممکن است برای آن به وجود آید.

ایرادات طراحی سایت ارزان

طراحی سایت

تصور کنید که وب سایت خود را با این هزینه تحویل گرفته اید، و پس از مدتی به مشکلی در آن برخورد می کنید، در این زمان چگونه آن را برطرف می کنید؟

مطمئناً شرکت هایی که با قیمت ناچیز طراحی سایت را انجام می دهند، هیچ گونه پشتیبانی برای آن ارائه نمی دهند. در واقع شما به همان میزان که هزینه می کنید باید انتظار خدمات پس از طراحی سایت را نیز داشته باشید. این شرکت ها زمانی برای پشتیبانی صرف نمی کنند به این دلیل که مشغول طراحی سایت هایی با قیمتی وسوسه کننده هستند!

سطح امنیت وب سایت های این چنینی بسیار پائین می باشد به این خاطر که از قالب های آماده استفاده شده و ممکن است ایراداتی در کدنویسی آن وجود داشته باشد یا توسط افرادی دست کاری شده باشد.

این وب سایت ها به دلیل سرعت کم و مشکلات موجود در کدنویسی، دارای سئوی خوبی نیستند و رتبه ای که موتورهای جستجو به آن ها می دهند، رتبه جالبی نیست.

بهتر است به جای اینکه تنها ارزانی را ملاک انتخاب خود قرار دهید به بقیه فاکتورها و عواملی که در طراحی سایت حرفه ای دخیل هستند نیز دقت کرده و مطمئن باشید که این هزینه ها به زودی جبران خواهند شد.

خدمات طراحی سایت ساخت سایت طراحی سایت طراحی سایت در تهران طراحی سایت شرکتی طراحی سایت فروشگاهی

ساعت کاری

  • شنبه تا پنجشنبه : از ساعت 8:30 الی ۱۷ (پشتیبانی آنلاین و انجام سفارشات)

پست الکترونیک

  • پشتیبانی : Support@jetespinas.com
  • فروش :Sales@jetespinas.com

شماره تماس

  • 021-88897120
    ساعات پاسخ گویی شنبه تا پنجشنبه 8:30 الی 17