جت اسپیناس
جت اسپیناس ، طراحی سایت های خاص و جذاب
طراحی سایت , طراحی وب سایت

طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت

طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت برای تمامی دانشگاه ها یک مورد ضروری به حساب می آید. به این دلیل که هیچ یک از کارهای دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه بدون آن امکان پذیر نمی باشد.

امکانات طراحی سایت دانشگاهی

یک وب سایت دانشگاه برای اینکه بتواند نیازهای دانشگاه را برطرف کند باید دارای یک سری امکانات خاص باشد که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم:

اسلایدر وب سایت یکی از جذاب ترین بخش های آن می باشد. هر دانشگاه در هر شهری که باشد، می توان تصاویری از مکان های دیدنی و مشهور آن شهر را برای اسلایدر استفاده نمود. این عکس ها باید وضوح بالایی داشته و دید کاربر را به خود جذب کنند.

همه دانشگاه ها، قوانین و مقررات مربوط به خود را دارند، می توان این قوانین را در یک بخش از وب سایت قرار داد.

طراحی سایت

بخش مربوط به دانشجویان ممتاز، نفرات برتر المپیادها و مسابقات مختلف، از دیگر قسمت هایی است که می توان در وب سایت دانشگاه قرار داد.

تقویم آموزشی نیز برای هر دانشگاهی می تواند متفاوت باشد. بنابراین قرار دادن یک تقویم آموزشی که در آن تاریخ های شروع ترم تحصیلی، امتحانات و انتخاب واحد ذکر می شود، موردی ضروری می باشد.

بخش گالری تصاویر نیز یک بخش جذاب از وب سایت به حساب می آید. اکثر دانشجویان و کاربران وب سایت از این قسمت بازدید می کنند. که می توان تصاویر مربوط به اردوهای دانشگاهی، جشن ها و اعیادی که در دانشگاه برگزار شده را قرار داد.

در این وب سایت هر استاد می تواند صفحه مخصوص به خود را داشته باشد. در این صفحات رتبه علمی استاد، سوابق تحصیلی و شغلی، تعداد و عنوان مقالات چاپ شده و تمام اطلاعات مربوط به یک استاد درج می شود.

با سفارش دادن طراحی وب سایت دانشگاهی می توانید این امکانات و امکانات دیگری را داشته باشید.

آموزش قرار دادن فایل PDF در وردپرس آموزش وردپرس آموزش پاک کردن کش در وردپرس آپلود فایل pdf در وردپرس اضافه کردن تصویر پس زمینه وردپرس المان های ویژوال کامپوزر ایجاد فرم تماس در وردپرس ایجاد کادر در وردپرس خدمات طراحی سایت ساخت سایت طراحی سایت طراحی سایت در تهران طراحی سایت شرکتی طراحی سایت فروشگاهی عکس پس زمینه سایت فرم تماس حرفه ای وردپرس قرار دادن عکس در پس زمینه سایت مشکل کش در وردپرس معرفی visual composer نحوه اضافه کردن حاشیه تصویر در وردپرس نحوه ساخت فرم تماس نحوه قرار دادن فایل pdf در سایت نحوه پاک کردن کش سایت در وردپرس نسخه پرمیوم ویژوال کامپوزر نمایش pdf در سایت نمایش فایل های pdf در وردپرس پوشه cache در وردپرس پوشه کش وردپرس کادربندی در وردپرس گذاشتن بک گراند در وردپرس

ساعت کاری

  • شنبه تا پنجشنبه : از ساعت 8:30 الی ۱۷ (پشتیبانی آنلاین و انجام سفارشات)

پست الکترونیک

شماره تماس

  • 021-88897120
    ساعات پاسخ گویی شنبه تا پنجشنبه 8:30 الی 17