جت اسپیناس
جت اسپیناس ، طراحی سایت های خاص و جذاب
طراحی سایت , طراحی وب سایت

طراحی سایت دیجی کالا

طراحی سایت

طراحی سایت دیجی کالا

کمتر کسی است که با وب سایت دیجی کالا آشنایی نداشته باشد. طراحی سایت دیجی کالا به گونه ای کاربر پسند و زیبا انجام گرفته است.

این وب سایت را می توان به عنوان یکی از جامع ترین وب سایت های فروشگاهی نام برد. بسیاری از اجناس در این وب سایت به فروش می رسند.

ویژگی های وب سایت دیجی کالا

اگر این وب سایت را باز کنید، می بینید که منوی آن شامل چند دسته بندی اصلی می باشد، که شامل سایر دسته بندی ها می باشند. به همین دلیل کاربری که وارد وب سایت شده و در جستجوی کالای خاصی می باشد، می تواند با مشاهده منوی سایت، محصول مورد نظر خود را پیدا کند.

طراحی سایت

راه دیگر یافتن محصول، سرچ در باکس جستجو است. حتی تایپ کردن بخشی از نام و یا کد کالا، آن را در نتایج جستجو نشان می دهد.

تمامی محصولات در این وب سایت دارای عکس می باشند و حتی برخی از آن ها گالری تصویر دارند. یکی از ویژگی های دیگر این وب سایت این است که می توان برای هر کالا، رنگ بندی مشخص کرد و اگر قیمت رنگ های مختلف آن متفاوت باشد، می توان آن را اعمال کرد.

سرعت این وب سایت نیز بالا می باشد و به همین دلیل کاربر هنگام استفاده از بخش های مختلف آن و ثبت سفارش، در کوتاه ترین زمان می تواند، کارهای مربوط به خرید را انجام دهد.

در طراحی وب سایت دیجی کالا، یک اسلایدر جذاب به کار برده شده است. که عکس و متن های آن هر چند روز یک بار و هماهنگ با مناسبت های روز تغییر می کنند. اسلایدر می تواند تأثیر زیادی در جذابیت وب سایت داشته باشد.

خصوصیت بعدی این وب سایت، داشتن نسخه موبایل به صورت وب اپلیکشن است. به این صورت که در گوشی های موبایل به شکل اپلیکشن باز می شود.

آموزش قرار دادن فایل PDF در وردپرس آموزش وردپرس آموزش پاک کردن کش در وردپرس آپلود فایل pdf در وردپرس اضافه کردن تصویر پس زمینه وردپرس المان های ویژوال کامپوزر ایجاد فرم تماس در وردپرس ایجاد کادر در وردپرس خدمات طراحی سایت ساخت سایت طراحی سایت طراحی سایت در تهران طراحی سایت شرکتی طراحی سایت فروشگاهی عکس پس زمینه سایت فرم تماس حرفه ای وردپرس قرار دادن عکس در پس زمینه سایت مشکل کش در وردپرس معرفی visual composer نحوه اضافه کردن حاشیه تصویر در وردپرس نحوه ساخت فرم تماس نحوه قرار دادن فایل pdf در سایت نحوه پاک کردن کش سایت در وردپرس نسخه پرمیوم ویژوال کامپوزر نمایش pdf در سایت نمایش فایل های pdf در وردپرس پوشه cache در وردپرس پوشه کش وردپرس کادربندی در وردپرس گذاشتن بک گراند در وردپرس

ساعت کاری

  • شنبه تا پنجشنبه : از ساعت 8:30 الی ۱۷ (پشتیبانی آنلاین و انجام سفارشات)

پست الکترونیک

شماره تماس

  • 021-88897120
    ساعات پاسخ گویی شنبه تا پنجشنبه 8:30 الی 17