جت اسپیناس
جت اسپیناس ، طراحی سایت های خاص و جذاب
طراحی سایت , طراحی وب سایت

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی برای بسیاری از افراد کارآیی زیادی دارد. افرادی که آموزش های خصوصی برگزار می کنند، مربیان ورزشی، هنرمندان و موسیقی دان ها از جمله اشخاصی هستند که استفاده از وب سایت، تأثیر زیادی در کسب و کار آن ها خواهد داشت.

وب سایت شخصی باید به گونه ای طراحی شود که از گرافیک و ظاهر آن تخصص و مهارت مدیر آن مشخص شود. به این معنی که تم رنگی، تصاویر و انیمیشن ها باید متناسب با حرفه شخصی و مهارت های ایشان باشد.

طراحی سایت

فواید طراحی سایت شخصی

چیزی که در مورد وب سایت های شخصی رایج می باشد، این است که وب سایت شخصی برای معرفی یک شخص استفاده می شود. در اکثر این وب سایت ها بخش هایی برای آموزش وجود دارد.

حتی یک پزشک نیز می تواند برای اطلاع رسانی پیرامون شغل پزشکی، معرفی و عنوان کردن مهارت ها و راه های ارتباطی با خود را در وب سایت شخصی خود درج نماید.

یک مهندس این امکان را دارد که در مورد مهارت های خود، اطلاعاتی را در وب سایت وارد کرده و یا حتی آموزش هایی را به صورت خصوصی برگزار کند. این آموزش ها می توانند به صورت حضوری و یا مجازی باشند.

طراحی سایت

برای این کار شخصی که به عنوان کاربر وارد سایت می شود، ابتدا باید در آن ثبت نام کرده و سپس در دوره های موجود عضو شود.

یک مربی موسیقی می تواند نمونه کارهای خود را به صورت فایل های صوتی و یا تصویری در وب سایت قرار دهد. کاربران پس از مشاهده این نمونه کارها در صورت تمایل در دوره های آموزشی موجود ثبت نام به عمل می آورند.

امکان فروش فایل های آموزشی و یا محصولاتی که حاصل هنر شخص هستند، نیز در وب سایت وجود دارد. پس می توان وب سایت های شخصی را به فروشگاهی کوچک و خصوصی تبدیل کرد.

آموزش قرار دادن فایل PDF در وردپرس آموزش وردپرس آموزش پاک کردن کش در وردپرس آپلود فایل pdf در وردپرس اضافه کردن تصویر پس زمینه وردپرس المان های ویژوال کامپوزر ایجاد فرم تماس در وردپرس ایجاد کادر در وردپرس خدمات طراحی سایت ساخت سایت طراحی سایت طراحی سایت در تهران طراحی سایت شرکتی طراحی سایت فروشگاهی عکس پس زمینه سایت فرم تماس حرفه ای وردپرس قرار دادن عکس در پس زمینه سایت مشکل کش در وردپرس معرفی visual composer نحوه اضافه کردن حاشیه تصویر در وردپرس نحوه ساخت فرم تماس نحوه قرار دادن فایل pdf در سایت نحوه پاک کردن کش سایت در وردپرس نسخه پرمیوم ویژوال کامپوزر نمایش pdf در سایت نمایش فایل های pdf در وردپرس پوشه cache در وردپرس پوشه کش وردپرس کادربندی در وردپرس گذاشتن بک گراند در وردپرس

ساعت کاری

  • شنبه تا پنجشنبه : از ساعت 8:30 الی ۱۷ (پشتیبانی آنلاین و انجام سفارشات)

پست الکترونیک

شماره تماس

  • 021-88897120
    ساعات پاسخ گویی شنبه تا پنجشنبه 8:30 الی 17