جت اسپیناس
جت اسپیناس ، طراحی سایت های خاص و جذاب
طراحی سایت , طراحی وب سایت

طراحی سایت مشابه دیوار

طراحی سایت

طراحی سایت مشابه دیوار

تعداد افرادی که تمایل دارند طراحی سایت شبیه دیوار داشته باشند، بسیار زیاد است. و این به دلیل محبوبیت و بازدید بسیار زیاد از این وب سایت می باشد.

وب سایت دیوار در ایران دارای طرفداران زیادی می باشد و کمتر کسی است که با آن آشنا نباشد. اشخاصی که قصد فروش یک کالا، یا عرضه خدمات دارند، می توانند به راحتی و رایگان در این وب سایت آگهی خود را قرار دهند.

همچنین افرادی که به دنبال خرید محصولی هستند به این وب سایت مراجعه می کنند. که البته معمولاً اجناسی که برای فروش روی وب سایت قرار می گیرند، کارکرده و دست دوم هستند.

ویژگی های طراحی وب سایت دیوار

اگر این وب سایت را باز کنید، مشاهده می کنید که لیستی از تمامی شهرها وجود دارد که شما می توانید شهر مورد نظر خود را در آن انتخاب کنید. یک باکس جستجو وجود دارد که شما می توانید کالا یا خدمات مورد نظر خود را در آن سرچ کنید.

و یا اینکه از فیلتر خود سایت استفاده کنید. به عنوان مثال، دسته های اصلی وب سایت شامل املاک، وسایل نقلیه، لوازم الکترونیک و … هستند.

شما حتی این امکان را دارید که محله خاصی از یک شهر را نیز انتخاب کنید. در این صورت شما می توانید جستجوی دقیق تری داشته باشید.

یکی از قابلیت های دیگر وب سایت دیوار این است که شما می توانید یک آگهی را نشان دار کرده و بعداً نیز آن را مشاهده نمائید. البته برای این کار می بایست یک حساب کاربری در این وب سایت برای خود ایجاد کنید.

در زمان قرار دادن یک آگهی، امکان قرار دادن تصویر و یا گالری تصاویر برای محصول وجود دارد. آگهی دهنده می تواند قابلیت چت کردن را نیز فعال کند.

در کل می توان طراحی سایت دیوار را یکی از بهترین انواع طراحی وب سایت نام برد، که شرکت های حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت، می توانند وب سایتی مشابه آن را ایجاد کنند.

آموزش قرار دادن فایل PDF در وردپرس آموزش وردپرس آموزش پاک کردن کش در وردپرس آپلود فایل pdf در وردپرس اضافه کردن تصویر پس زمینه وردپرس المان های ویژوال کامپوزر ایجاد فرم تماس در وردپرس ایجاد کادر در وردپرس خدمات طراحی سایت ساخت سایت طراحی سایت طراحی سایت در تهران طراحی سایت شرکتی طراحی سایت فروشگاهی عکس پس زمینه سایت فرم تماس حرفه ای وردپرس قرار دادن عکس در پس زمینه سایت مشکل کش در وردپرس معرفی visual composer نحوه اضافه کردن حاشیه تصویر در وردپرس نحوه ساخت فرم تماس نحوه قرار دادن فایل pdf در سایت نحوه پاک کردن کش سایت در وردپرس نسخه پرمیوم ویژوال کامپوزر نمایش pdf در سایت نمایش فایل های pdf در وردپرس پوشه cache در وردپرس پوشه کش وردپرس کادربندی در وردپرس گذاشتن بک گراند در وردپرس

ساعت کاری

  • شنبه تا پنجشنبه : از ساعت 8:30 الی ۱۷ (پشتیبانی آنلاین و انجام سفارشات)

پست الکترونیک

شماره تماس

  • 021-88897120
    ساعات پاسخ گویی شنبه تا پنجشنبه 8:30 الی 17