جت اسپیناس
جت اسپیناس ، طراحی سایت های خاص و جذاب
طراحی سایت , طراحی وب سایت

طراحی سایت هنری

طراحی سایت

طراحی سایت هنری

همه ما می دانیم که کشورمان مهد هنر و هنرمندان بسیار بزرگ در زمینه های مختلف است. هنرمندانی که از سال ها قبل نام ایران را در همه جای دنیا به گوش مردمان رسانیده اند. طراحی سایت هنری نیز در همین راستا قادر است قدم های مؤثری بردارد.

شرکت طراحی سایت با داشتن تیمی حرفه ای و کاربلد در زمینه تولید سایت می تواند وب سایتی در خور شأن و منزلت یک هنرمند ایرانی ایجاد کند.

فواید طراحی سایت هنری

یک هنرمند برای موفقیت در کار خود نیاز به دیده شدن و شهرت دارد. راه های مختلفی در این زمینه وجود دارند، که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. در این میان تنها طراحی وب سایت است که بالاترین میزان از سود و مزایا را دارد.

طراحی سایت

امکانات طراحی سایت هنری

اسلایدر یکی از امکانات جذاب و کارآمد یک وب سایت هنری می باشد. در صورتی که از تصاویر با کیفیت و مرتبط با هنر استفاده شود تأثیرگذاری بسیاری در دید کاربر و مخاطب دارد. افکت ها و انیمشن ها در زیباسازی اسلایدر بسیار مؤثر هستند.

صفحه محصولات در وب سایت هنری، مهم ترین صفحه در آن به شمار می رود. یک هنرمند محصولاتی که ساخته دست خودش می باشد را در این قسمت قرار داده که امکان و قابلیت فروش نیز وجود دارد.

یک هنرمند در صورتی که محصولات را برای فروش روی وب سایت قرار دهد، می تواند به وب سایت خود به چشم یک منبع درآمد عالی و مطمئن نگاه کند.

صفحات درباره ما و تماس با ما نیز در هر وب سایتی وجود دارند که اطلاعات راجع به مدیر وب سایت و سوابق وی را اعلام کرده و راه های برقراری ارتباط با او را بیان می کند.

بخش مهم دیگر وب سایت هنری لینک دادن به صفحه شبکه های اجتماعی است که می تواند در تبلیغ کار هنرمند مؤثر واقع شود.

آموزش قرار دادن فایل PDF در وردپرس آموزش وردپرس آموزش پاک کردن کش در وردپرس آپلود فایل pdf در وردپرس اضافه کردن تصویر پس زمینه وردپرس المان های ویژوال کامپوزر ایجاد فرم تماس در وردپرس ایجاد کادر در وردپرس خدمات طراحی سایت ساخت سایت طراحی سایت طراحی سایت در تهران طراحی سایت شرکتی طراحی سایت فروشگاهی عکس پس زمینه سایت فرم تماس حرفه ای وردپرس قرار دادن عکس در پس زمینه سایت مشکل کش در وردپرس معرفی visual composer نحوه اضافه کردن حاشیه تصویر در وردپرس نحوه ساخت فرم تماس نحوه قرار دادن فایل pdf در سایت نحوه پاک کردن کش سایت در وردپرس نسخه پرمیوم ویژوال کامپوزر نمایش pdf در سایت نمایش فایل های pdf در وردپرس پوشه cache در وردپرس پوشه کش وردپرس کادربندی در وردپرس گذاشتن بک گراند در وردپرس

ساعت کاری

  • شنبه تا پنجشنبه : از ساعت 8:30 الی ۱۷ (پشتیبانی آنلاین و انجام سفارشات)

پست الکترونیک

شماره تماس

  • 021-88897120
    ساعات پاسخ گویی شنبه تا پنجشنبه 8:30 الی 17